Grzegorz Tobiszowski, wiceminister energii, odebrał tytuł Człowieka Roku Trybuny Górniczej i portalu nettg.pl.

13.02.2018

 


Grzegorz Tobiszowski, wiceminister energii, odebrał tytuł Człowieka Roku Trybuny Górniczej i portalu nettg.pl. Liczba odsłon artykułów na portalu, w których pada nazwisko polityka odpowiedzialnego za górnictwo, to 1 156 002! Materiały te cieszyły się największym zainteresowaniem naszych Czytelników. Były też mocno komentowane.

- Dziękuję za docenienie wysiłku i determinacji. Media związane z sektorem węgla kamiennego mają od pewnego czasu powody do mówienia i pisania o branży w sposób pozytywny - powiedział Grzegorz Tobiszowski po odebraniu nagrody. Tytuł Człowieka Roku wręczył mu zarząd Wydawnictwa Górniczego - prezes Witold Pustułka i wiceprezes Anna Zych.

Laureat podkreślił rolę parlamentarzystów ze Śląska, a także szefów spółek węglowych, Głównego Instytutu Górnictwa, Wyższego Urzędu Górniczego i podmiotów okołogórniczych w budowaniu nowego wizerunku branży.

- Rok 2017 był rzeczywiście czasem zbierania efektów po szalenie trudnym roku 2016, kiedy gasiliśmy pożary i tworzyliśmy wizję górnictwa. Dzisiaj o branży nie mówi się już pejoratywnie, ale w kategoriach ocen i wyzwań. To jeden z naszych większych sukcesów. Cieszę się, że są osoby i media, które mają odwagę docenić wysiłek i determinację, pokazać środowisko związane z górnictwem. Potrafimy podejmować trudne i bardzo trudne decyzje, które są skierowane ku przyszłości i pokazują, że radzimy sobie z wyzwaniami. Mamy managerów i parlamentarzystów, mamy też media górnicze – stwierdził wiceminister.

Dodał, że coraz lepszy wizerunek górnictwa, energetyki, terenów pogórniczych to efekt wspólnego wysiłku.

- Chciałbym podziękować za wyróżnienie. Niech to dla nas wszystkich będzie bodziec do tego, żeby się umieć pozytywnie „sprzedawać” - powiedział Grzegorz Tobiszowski do szefów spółek górniczych i związanych w górnictwem instytucji, których liczni przedstawiciele byli gośćmi Wydawnictwa Górniczego na uroczystości wręczenia tytułu Człowiek Roku TG i portalu nettg.pl.

Serdeczne gratulacje składają posłowie RP Teresa Glenc, Grzegorz Matusiak, Grzegorz Janik, Czesław Sobierajski oraz senator RP Wojciech Piecha

Więcej:
http://nettg.pl/news/148102/gornictwo-milion-odslon-wiceministra-grzegorza-tobiszowskiego

 

Wiadomość edytowana: 13.02.2018 o godzinie 14:32

wróć

Stronę obejrzało 2481423 osób