Posiedzenie Sejmu w dniach 18-21 lipca

Poseł na Sejm RP Grzegorz Matusiak w dniach od 18 do 21 lipca weźmie udział w Posiedzeniu Sejmu VIII kadencji oraz weźmie udział w komisjach i podkomisjach sejmowych.

Czytaj dalej

Uroczyste obchody Święta Policji w Katowicach

W godzinach przedpołudniowych 17 lipca br.- z okazji obchodów Święta Policji - Poseł RP Grzegorz Matusiak wziął udział w uroczystościach. Na zaproszenie inspektora Krzysztofa Justyńskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach, mł. Insp. Pawła Barskiego Komendanta Miejskiego Policji oraz dra Marcina Krupy Prezydenta Miasta Katowice Poseł udał się do Międzynarodowego Centrum Kongresu w Katowicach, gdzie pod Honorowym Patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych Administracji Mariusza Błaszczaka, uczestniczył w części oficjalnej uroczystości.

Czytaj dalej

Posiedzenie Sejmu w dniu 12 lipca

Poseł na Sejm RP Grzegorz Matusiak w dniu 12 lipca wziął udział w Posiedzeniu Sejmu VIII kadencji oraz w komisjach i podkomisjach sejmowych.

Czytaj dalej

Wizyta Donalda Trumpa w Warszawie

Wczoraj, 6 lipca br., odbyła się wizyta Prezydenta USA Donalda Trumpa z żoną Melanią oraz córką Ivanką wraz z mężem Jared’em Kushner’em. Donald Trump w Polsce spotkał się z prezydentem Andrzejem Dudą oraz przywódcami państw Trójmorza. Następnie prezydent USA wygłosił przemówienie na placu Krasińskich. Na godzinę 9:00 zaplanowane zostało spotkanie Donalda Trumpa z Andrzejem Dudą. Punktualnie o godz. 9.30 prezydent USA został powitany w Zamku Królewskim w Warszawie przez prezydenta naszego kraju. Obaj prezydenci udali się na rozmowę bez udziału współpracowników i tłumaczy. O godz. 11.00 rozpoczął się szczyt 12 państw Trójmorza, również z udziałem Donalda Trumpa. Ok. godz. 13.00 na placu Krasińskich prezydent Stanów Zjednoczonych wygłosił swoje najważniejsze przemówienie...........

Czytaj dalej

Wyjazd do Warszawy 6 lipca - są jeszcze miejsca

Informujemy, że na wyjazd do Warszawy 6 lipca br. zostało jeszcze 5 wolnych miejsc. Osoby chętne prosimy o kontakt bezpośredni z Dyrektorem Biura Poselskiego przy ul. Mazowieckiej 2 w Jastrzębiu-Zdroju, w godzinach od 10 do 16 lub o kontakt telefoniczny pod numerem 883 114 914.

 

Czytaj dalej

Deputat węglowy - informacje

 

Więcej informacji po kliknięciu w ten temat!

Czytaj dalej

Akcje JSW

 

Czytaj dalej

Otwarcie nowego boiska na osiedlu Przyjaźń

24 czerwca br. miało miejsce otwarcie nowego boiska na osiedlu Przyjaźń w Jastrzębiu Zdroju. Jest to szczególne wydarzenie, poniewaz w wielkim stopniu zostało ufundowane przez Kamila Glika - Obrońcy Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej. 

Czytaj dalej

Zaproszenie na koncert

Czytaj dalej

Zaproszenie na spotkanie z Prezydentem USA DONALDEM TRUMPEM

Zapraszam chętnych z okolic Rybnika, Raciborza, Jastrzębia Zdroju, Wodzisławia Ślãskiego, Żor, Czerwionki Leszczyn, Łazisk Górnych, Mikołowa do Warszawy w czwartek 6 lipca 2017 r. w zwiazku z wizytą Prezydenta USA DONALDA TRUMPA w Polsce. Zapisy w biurze od poniedziałku 26.06.2017
Program: wystapienie Prezydenta RP Andrzeja Dudy i Prezydenta USA Donalda Trumpa na Placu Krasińskich w Warszawie (g.11.00-12.00), nastepnie piknik patriotyczny przy Stadionie Narodowym. 

Czytaj dalej

Życzenia z okazji zakończenia Roku Szkolnego

Z okazji zakończenia Roku Szkolnego oraz rozpoczynających się Wakacji 2017, pragnę złożyć wszystkim Uczniom oraz Nauczycielom serdeczne życzenia. Niech ten czas okaże się dla was wesoły, słoneczny, bezpieczny oraz pełen uśmiechu na co dzień. Wakacje to czas odpoczynku od książek, zeszytów, porannego wstawania. Wielu z Was będzie miało możliwość poznawania najpiękniejszych zakątków naszej ojczyzny. Wędrówki szlakami górskimi, jeziora, morze - pozostaną na zawsze najciekawszymi wakacyjnymi wspomnieniami, a powrót do szkoły będzie niedoczekanym momentem.

Czytaj dalej

Posiedzenie Sejmu w dniach 7-9 czerwca

Poseł na Sejm RP Grzegorz Matusiak w dniach od 7 do 9 czerwca weźmie udział w Posiedzeniu Sejmu VIII kadencji oraz weźmie udział w komisjach i podkomisjach sejmowych.

Czytaj dalej

Życzenia z okazji Dnia Dziecka

Wszystkim Dzieciom w Dniu Ich Święta
z całego serca życzę radosnego dorastania,
by wszystkie chwile , spędzone wśród rodziny
i przyjaciół były magiczne
i przepełnione fascynacją dla piękna świata
by każdy dzień przybliżał was
do realizacji marzeń
i najskrytszych pragnień. 

Czytaj dalej

Życzenia z okazji Dnia Matki

W ten piękny i radosny dzień pragnę złożyć wszystkim Matkom,

najserdeczniejsze życzenia długich lat w zdrowiu, szczęścia i wszelkiej pomyślności,

spełnienia najskrytszych pragnień, samych cudownych chwil w życiu i zawsze pociechy z dzieci.
Czytaj dalej

Posiedzenie Sejmu w dniach 24-26 maja

Poseł na Sejm RP Grzegorz Matusiak w dniach od 24 do 26 maja weźmie udział w Posiedzeniu Sejmu VIII kadencji oraz weźmie udział w komisjach i podkomisjach sejmowych.

Czytaj dalej

Stronę obejrzało 1 osób